logo
Rada Powiatu » Sk艂ad osobowy Rady » Kadencja 2014-2018
Lista radnych Powiatu Inowroc艂awskiego w kadencji 2014-2018




Ryszard Jagodzi艅ski - Przewodnicz膮cy Rady Powiatu
Ryszard Dernoga - Wiceprzewodnicz膮cy Rady Powiatu

Lista Radnych:

Polskie Stronnictwo Ludowe
- Andrzej Antoniewicz
- Piotr Czarnolewski
- Feliks Kryszak
- Miros艂awa Kucol
- Longin Marciniak
- Bogumi艂a P臋czkowska
- Andrzej Sieradzki
- Jacek Zalesiak
- Franciszek 呕ak
- Edyta Gadacz - obj臋cie mandatu 29 grudnia 2014 r.
- Mariusz Markowski - obj臋cie mandatu 30 stycznia 2015 r.

- Tadeusz Kacprzak - wyga艣ni臋cie mandatu Postanowieniem nr 464/14 Komisarza Wyborczego z 27 listopada 2014 roku
- Piotr J贸藕wiak -wyga艣ni臋cie mandatu Postanowieniem nr 496/14 Komisarza Wyborczego z 5 grudnia 2014 roku

Sojusz Lewicy Demokratycznej
- W艂odzimierz Figas
- Krystyna Gawron-Fiedorow
- Marek Szubarga

Platforma Obywatelska
- Marek Mieszko Gerus
- Wies艂awa Paw艂owska
- Henryk Procek

Prawo i Sprawiedliwo艣膰
- Pawe艂 Drza偶d偶ewski
- Jerzy Gaw臋da
- Gustaw Nowicki
- Mieczys艂aw Szczygie艂
- Jacek Tarczewski
- Marek Ko艣ci艅ski - obj臋cie mandatu 30 stycznia 2015 r.

- Miko艂aj Bogdanowicz - wyga艣ni臋cie mandatu Postanowieniem nr 501/14 Komisarza Wyborczego z 12 grudnia 2014 roku

Porozumienie Ryszarda Brejzy
- Jacek Nijak
- Piotr Strachanowski - obj臋cie mandatu 29 grudnia 2014 r.

-Ryszard Franciszek Brejza - wyga艣ni臋cie mandatu Postanowieniem nr 487/14 Komisarza Wyborczego z 5 grudnia 2014 roku

Radni niezrzeszeni:
- Ireneusz Be艣ka
- Jacek Olech
Autor : Biuro Rady Powiatu
Zredagowa艂(a) : Jakub Najdowski
Data wprowadzenia : 2014-12-01 12:23:55
Data ostatniej modyfikacji : 2016-03-11 15:00:53
Liczba wy艣wietle艅 : 1848

Redaktor  Data modyfikacji 
Jakub Najdowski  04.02.2015 12:39poka偶 t膮 wersj臋
Krzysztof Drgas  30.12.2014 12:11poka偶 t膮 wersj臋
Marta Pietrzak  23.12.2014 12:07poka偶 t膮 wersj臋
Krzysztof Drgas  01.12.2014 11:23poka偶 t膮 wersj臋



licznik odwiedzin: 13177112